Důležité otázky a odpovědi

Kdo se může zúčastnit soutěže?
Soutěže se může zúčastnit tým složený ze 3 až 5 studentů ze stejné střední školy.

Kolik týmů se může zúčastnit z jedné školy?
Počet týmů z jedné školy je omezen na maximálně 3.

Jak odevzdat projekt?
Stačí se jen přihlásit do systému a odevzdat/nahrát jediný soubor PDF.

Do kdy musí být projekty odevzdány?
Možnost odevzdání projektů zpracovaných v rámci prvního kola je nejpozději 15. 12. 2020 do 12:00. Pokud budete mít projekt hotový dříve, nemusíte čekat až na poslední chvíli.

Jakým způsobem jsou projekty hodnoceny?
V první fázi jsou hodnoceny dodané podklady k projektům. Hodnotí se jak obsahová, tak formální stránka zpracování.

Kolik týmů postupuje do (druhého) finálového kola soutěže?
Do finále soutěže postupuje 10 nejlepších týmů z prvního kola. (V případě nesplnění podmínek, odevzdání nekompletního projektu či neodevzdání projektu může být pořadateli tento počet snížen).

Jak bude probíhat finálové kolo soutěže?
V letošním ročníku bude finálové kolo probíhat netradičně „digitální formou“. Postupující týmy dostanou zadání finálového kola v pátek 22. 1. 2021. Na vypracování budou mít čas do pondělí 25. 1. 2020, kdy budou odevzdávat svůj finálový projekt vč. prezentace.

V následujících dnech pak zasedne na Fakultě podnikatelské VUT v Brně komise, která výstupy ohodnotí a v pátek 29. 1. 2021 vyhlásí vítěze soutěže Business Point 2021.

Musíte mít pedagogického vedoucího?
Formálně pedagogický vedoucí není vyžadován a nikde registrován. Věříme však, že Vám Vaši pedagogové vytvoří vhodné podmínky pro přípravu projektů. Neznamená to však, že by měli pracovat za Vás – je to práce studentského týmu.

Vysoké učení technické v Brně | Fakulta podnikatelská Kolejní 2906/4 | 612 00 Brno | IČ: 00216305 | DIČ: CZ00216305 | mapa